KDYŽ SEM VSTOUPÍŠ, MUSÍŠ
DODRŽOVAT MALÁ PRAVIDLA!
1) Nepsat tu nic vulgárního!
2) Za žádných okolností nepsat reklamy! (affs povoleno)
3) Když už kopčíš, tak se zdrojem, jinak se neznám!

T-Teresky deníček

I LIKE MOVING TO...

28. srpna 2011 v 10:39 | © mademoiselle
Našla jsem starý papírek s heslama na všechny moje původní blogy (4). Ty 3 ostatní jsem dávno zrušila a colors-xd.blog.cz jsem nechala. Chtěla jsem se tam vrátit, ale zapomněla jsem heslo. Teď jsem ho našla a vracím se tam. Ten blog je mojí součástí, mám ho už od listopadu 2010. Takže promiňte. BEST GRAPHIC BLOGS 2011 se přesouvá taky!

HTTP://COLORS-XD.BLOG.CZ

HTTP://COLORS-XD.BLOG.CZ

HTTP://COLORS-XD.BLOG.CZ

Dneska? Uklízet...

27. srpna 2011 v 18:15 | © mademoiselle
Omlouvám se, že jsem se tu neobjevila, dělám úklid pokoje, mám ho pořád s bráchou (:P) a teď se bude dělit:) Zítra začne první kolo BEST GRAPHIC BLOGS 2011!

+ jukněte prosím na http://i-like-miley.blog.cz

Umírám vedrem, nudim se, píšu.

26. srpna 2011 v 16:46 | © mademoiselle
Dneska máme 31°, což je důvod sedět na počítači. Mám z toho takovou náladu na nicnedělání:D Stručně obsah dne: snídaně, seriál, prohlídka u doktora, oběd, comp, nuda, večeře. Genialito hroznito. :P Neznáte někdo nějakej dobrej film, ne fantasy?

Mademoiselle,a new nickname. Do you like it?

26. srpna 2011 v 15:08 | © mademoiselle
Zdravím lidi! Měním se na mademoiselle a vy s tím nic nenaděláte:) Vždycky jsem poslouchala názory ostatních až nadmíru a bylo to špatně. mademoiselle se mi líbí mnohem víc, než T-Tereska. Není to tak obyčejný:) Mimochodem, co říkáte na nový design? :) James se s tím s Nicki Minaj nějak neozýval, tak co:P :-D
mademoiselle

Žiju. Ajaj, jdu nastavovat design:D

26. srpna 2011 v 14:09 | T-Tereska
Jestli se mi to nepovede, jsem v háji:D Držte mi palce!

DELENAFAN.blog.cz + změny

24. srpna 2011 v 13:58 | T-Tereska
Ahojky lidi. Domluvila jsem si nový design, ale nechte se překvapit;) Jediné co vám řeknu je, že bude s Nicki Minaj, docela dost jí totiž teďka poslouchám. Tenhle dess je pěknej, ale asi už omrzel (nebo to bude tím, že má moc nezáživné barvy?). Na to já jsem holt úchylná, dess u mě nevydrží déle jak týden.
Dál. SelenaQuality už jakoby neni. Přestěhovala jsem to na DelenaFan.blog.cz. Blog mě baví mít i o Demi i o Seleně a taky je pak víc novinek, takže takto.
Ahoj T-Terka

Můj deníček bez nadpisu.

23. srpna 2011 v 19:53 | T-Tereska

SELENAQUALITY.blog.cz

22. srpna 2011 v 18:31 | T-Tereska
Jak jsem psala, chtěla jsem si založit blog o Seleně Gomez. Nakonec jsem vybrala adresu selenaquality.blog.cz. Včera a dneska jsem doplňovala photoshooty, teď jsou na řadě candids.... čeká mě prostě spousta práce:D Možná tady den nebo dva kvůli SQ nebudu, sorry;D.PS: Na SQ mám přezdívku Carter

Neznáte někdo nějaký dobrý grafický blog, kde jsou designy ke stažení??? Filament, Sweetheaven, graphic-heart, depict už znám;)

A little sweet girl needs help.

21. srpna 2011 v 19:15 | T-Tereska
Ahojky lidi, zbožňuju Selenu Gomez a chtěla bych si o ní založit ještě jeden blog. Nebojte, tady bych byla pořád:) Ale potřebovala bych poradit s nějakou dobrou adresou, nevíte někdo pls?
T-Tereska

I feel really horrible today. Really, really horrible.

21. srpna 2011 v 15:08 | T-Tereska
9b515fd138040861ee900f2ab73b139f_large
V noci houkalo auto a nechtělo sklapnout. Bylo mi vedro, špatně, kašlala jsem. Myslela jsem si, že je to jenom tím, že jsem se v se v noci vzbudila. Ráno jsem měla horečku. Sakra. No, a večer jsme jeli na pohotovost. Prý dlouhodobá viróza. A dneska mi není o nic líp. Bratr říká, že simuluju (haha.) a máma s tátou z toho nejsou nadšený, protože jsme zítra ráno měli jet na dovču a možná KVŮLI MĚ nepojedem. Ach jo.
T-Tereska:P
 
 

Reklama